İstanbul Fuar Mankeni

Fuar Mankenleri

Türkiye’nin her alanında veya İstanbul’da bir fuar organizasyonuna katılmak istiyor ve bunun için hizmet almak için araştırma yapıyorsanız şuan doğru yere geldiğinizi belirtmek isterim. Fuar organizasyonları müşterileriniz ile buluşmak için harika fırsatlar olmakla beraber aynı zamanda bu organizasyonlarda doğru şekilde yer almakta profesyonellik gerektirecektir. Bu aşamada Ajansu olarak sizlere 10 yıllık tecrübemiz, uzman personel kadromuz ve 100’lerce farklı organizasyon fikrimiz ile yardımcı olmaya çalışacağız. Sektörün en önde gelen firması olmamıza rağmen Ajansu olarak her daim müşteri memnuniyeti gereği uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Ajansu İstanbul fuar mankeni ekip arkadaşlar sizlere fuar hizmetlerinde yardımcı olacak ve birebir müşteri ilişkileri sayesinde ürün tanıtımlarınıza ciddi bir ivme kazandırmış olacaktır. Tamamı eğitimli, donanımlı ve yabancı dil seviyesi yüksek olan ekip arkadaşlarımız tecrübeleri ile fuarlarda en büyük yardımcılarınız olacaklardır.

Fuar Mankenleri Kiralama

İstanbul Fuar Mankeni

İstanbul fuar mankeni olarak çalışma arkadaşlarımız müşterilerinizin tarzına göre karşılama yapar ve öğrenilmesi gereken pratik bilgiler içinde öncesinden bir çalışma yaparlar. Ajansu olarak daima müşteri memnuniyetini önemsiyor ve sizin müşterilerinizi kendi müşterilerimiz olarak görüyoruz. Sadece fuar hostesi alanında değil marketlerde bulunan ürün tanıtım mankenleri, tadım mankenleri ve defile mankenlerini de bünyesinde bulunduran Ajansu sizlere çok geniş bir yelpaze de profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ajansu olarak 100’lerce farklı çeşitte tanıtım ajansı hizmetlerimiz bulunur. Yemekli çok büyük davetleriniz içinde Türkiye’nin her bölgesinde sizlere hijyenik bir hizmet sunuyoruz. Bin, 5 bin hatta 10 bin kişilik toplu yemeklerde son derece lezzetli ve sağlıklı bir menüyü davetlilerinizin beğenisine sunuyoruz. Sektörün en uygun fiyatlarına sahip olan bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek adına hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Böyle büyük hizmetlerde yüzlerce detay bulunur ve 10 yıllık tecrübesi ile Ajansu bu detayların tamamına hakimdir, sizlere sadece davetlilerinize hoşgeldiniz demek kalacaktır.

Ürün veya marka tanıtımı için nasıl bir organizasyon yapacağını bilememek tüm firmaların başlıca problemleri arasındadır. Bu noktada devreye giren Ajansu vizyonist ve profesyonel ekip arkadaşları ile sizlerin markasına veya ürününe özel organizasyon fikirleri üretir. Bu fikirler sunum halinde sizler ile paylaşılır ve onayınız ile beraber o fikir üzerinden yaratıcı bir organizasyon yürütülür. Bizlere ulaşmak ve fiyat almak adına sitemizin iletişim bölümünde bulunan irtibat bilgilerini kullanabilirsiniz. Günün her saatinde Ajansu tanıtım ajansı olarak sizleri memnuniyet ile misafir etmeye hazırız.

TOP