İstanbul Fuar Modeli

Fuar Modeli Fiyatları

Tüm Dünya’da firmaların ürünlerini en iyi şekilde tanıtabilecekleri mekanlar kesinlikle fuar organizasyonlarıdır. Spesifik bir alanda üretim yapan binlerce firma müşterileri ile buluşmak adına buralarda stant açar ve müşterilerine ürünlerini tanıtmaya çalışır. Tabi bu organizasyonlar büyük bir yolculuğun son aşaması olduğu için kesinlikle çok iyi bir şekilde düşünülmelidir. Firmaların tanıtım departmaları olmadığı veya yetersiz kaldığı için Fuar organizasyonlarında en mantıklısı dışarıdan hizmet almak olacaktır. Ajansu olarak 10 yılı geçkin bir süredir fuar ve diğer tüm tanıtım hizmetlerini Türkiye’nin en önde gelen tanıtım ajanslarından birisi olarak müşterilerimize sunuyoruz. Dünya standartlarının üzerindeki profilimiz ve uzman personel kadromuza rağmen tüm tanıtım işlemlerinde müşterilerimize çok uygun fiyatlar ile hizmet sunuyoruz. Fuar hizmetlerimizde bizlere İstanbul fuar modeli çalışma arkadaşlarımız yardımcı olmaktadır.

Fuar Modelleri

İstanbul Fuar Modeli

Müşteri potansiyelinizi artırmak ve ürünlerinizi doğru şekilde tanıtabilmek çok önemlidir. Bu tanıtım organizasyonları sizin için iyi geçtiği takdirde ürünleriniz satılacak ve şirketinizin başarısına pozitif yönde bir etki yaratacaktır. İstanbul Fuar modeli çalışma arkadaşlarımızın tamamı yabancı dil bilen ve alanlarında eğitim almış profesyonel kişilerdir. Her yaştan ve markanıza uyacak profilden erkek, kadın fuar modeli arkadaşlarımız ürününüzün tanıtımında sizlere çok büyük bir kolaylık sağlayacaklardır. Ajansu fuar hizmetleri olarak fuar alanında gerekecek tüm ekipmanları sizlere detaylı bir şekilde sağlıyoruz. Fuara gelen misafir müşterilerinize ikram edilecek ikramlara kadar detaylı bir şekilde hizmet veren Ajansu projektör, mini buzdolabı, lcd televizyon, kahve makinası gibi ekipmanlar ile tüm detayları sizin yerinize düşünür.

Tüm fuar çalışmaları kesinlikle standart olarak yapılmaz. Markanızın tarzı ve ürününüzün çeşitlerine göre Ajansu’nun profesyonel ar-ge ekipleri sizlere en uygun tanıtım organizasyonunu hazırlayarak onayınıza sunarlar. Onayınız ile beraber çalışmalar en kısa sürede tamamlanarak fuara hazırlık aşamaları biter. Fuar açılışına çok kısa zaman bile kalmış olsa hiç endişeye kapılmadan Ajansu ile iletişim kurarak hızlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece fuar organizasyonları değil yerli ve yabancı oyuncular ile reklam çalışmaları, düğün nişan gibi yemekli organizasyonlar, tadım hostesleri, fuar hostesleri, çocuk oyuncular, her türlü tanıtım reklam çalışmaları ve aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon Ajansu tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. 10 yılı geçkin hizmet hayatımız binlerce başarılı referans ve mutlu müşteriler ile doludur.

Uygun fiyatlarımızı öğrenmek ve aklınıza takılan soruları iletmek adına iletişim bölümümüzden bizlere günün her saatinde telefon yolu ile ulaşabilir veya şubemize misafir olabilirsiniz.

TOP