Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İstanbul Oyuncu Ajansı

İstanbul Oyuncu Casting

Bugün en yaygın görsel medya aracı televizyon olduğu için bu mecrada çok büyük yapımlar yer almakta ve bu yapımların baş faktörleri oyuncuların seçim işlemi de çok önemlidir. Aynı şekilde reklam çalışmaları içinde doğru oyuncuları seçebilmek reklamın verimliliği açısından büyük önem arz etmektedir. İstanbul oyuncu ajansı olarak Ajansu sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Ürün ve markalarınızın tanıtımı için reklam çalışması zorunludur. Bu sayede daha büyük müşteri kitlelerine ulaşarak karlılığınızı artırabilirsiniz. Ayrıca marka bilinirliği de firmanızın yarınlar için daha fazla büyümesini sağlayacaktır. İnsanların bilmediği bir marka ne kadar iyi ürün veya hizmet üretirse üretsin insanlara ulaşamadıktan sonra başarısız olmaya mahkumdur.

İstanbul Reklam Oyuncuları

İstanbul Oyuncu Ajansı

Reklam filmi çekim ve yapım süreçlerinden önce müşterilerimizin en çok zorlandığı konu reklam filmidir. Ajansu İstanbul oyuncu ajansı olarak sizlere bu konuda da profesyonel destek veriyoruz. Sektörün en uygun fiyatları ve müşteri memnuniyeti prensibimiz ile bu yolda en ince detaylara kadar sizlere hizmet sağlayacağız. Siz sadece ürün ve marka bilgilerinizi bize veriyorsunuz ve önemli noktaları iletiyorsunuz. Geri kalan bütün detay ve planlamayı uzman personel kadromuz yerine getirecektir. Reklam filmleri için seçilecek yerli ve yabancı oyuncular bizzat Ajansu bünyesinde çalışmaktadırlar. Bugüne kadar bir çok başarılı yapımda yer almış oyuncularımız hem eğitimli hem de yüksek referans sayılarına sahiptirler. Her yaştan oyuncu kadromuz bulunmaktadır. 7-18 yaş arası çocuk oyuncular, 18-65 yaş arası geniş bir yelpazede yetişkin aktör ve aktirstler yine aynı şekilde 65 yaz üzeri yaşlı oyuncularımız da Ajansu bünyesinde tüm yapımlarınıza iştirak etmek için hazırdırlar.

Ajansu İstanbul oyuncu ajansı olarak sizlere %100 başarılı bir yapımın garantisini vermekteyiz. Şubemize geldiğiniz anda personelimiz sizlere referanslarımızı daha detaylı aktaraca ve böylece yaptığımı işlerin kalitesini de siz değerli müşterilerimiz yerinde göreceklerdir. Reklam filmi çekimi esnasında kullanılacak tüm ana ve yan ekipmanlarda Ajansu tarafından temin edilmektedir. Sürecin bazı kısımlarını veya isteğinize göre 0’dan sonuna kadar tüm reklam çekim sürecini Ajansu olarak gerçekleştirebiliriz.

İstanbul oyuncu Ajansı hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Ajanu ile iletişime geçmelisiniz. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak günün her saatinde telefon yolu ile bizlere ulaşabilir veya bizzat şubemize gelerek istediğiniz zaman misafirimiz olabilirsiniz. 10 yıllık sektör tecrübemiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

TOP