Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Figürasyon Ajansı

Figüran Bul

Görsel medyanın hayatımızın her alanını kapladığı bugünlerde bu mecralarda yayınlanacak reklamların da müşteri potansiyelini artırmak için en mantıklı seçenekler olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle sosyal medyanın yayılması ile güzel bir reklam anında milyonlarca kişi tarafından izleniyor ve marka bilinirliği çok hızlı bir şekilde yükseliyor. Bugün hala en etkili reklamlar televizyon reklamları olup yine aynı şekilde en çok izlenen yapımlarda televizyon dizileri olarak karşımıza çıkıyor. Figürasyon ajansı olarak Ajansu yapım ve çekimleriniz için en doğru figüranları bünyesinde barındırmaktadır. Yerli ve yabancı modeller, çocuk oyuncular, aktörler ve aktristler ile sizler için en doğru kişileri buluyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımız profesyonel olup daha önce bir çok başarılı yapımlarda görev almışlardır. Sadece figüran değil tanınan oyuncular ile de yapımlarınıza destek olabiliriz.

Figüran Ajansları İstanbul

Figürasyon Ajansı

Ajansu olarak sadece figürsayon ajansı olarak değil yapımlarınızın tüm süreçlerinde sorumluluk alabiliriz. Ürününüzün tanıtım reklam filmini çekmek istiyorsanız ve fikir bulamıyorsanız uzman ekip arkadaşlarımız sizler için onlarca farklı fikir üretebilirler. Daha önemlisi nereden başlayacağınızı da bilemiyor olabilirsiniz. Sektörün dışında olduğunuz için bu çok normaldir. Ajansu gibi profesyonel bir tanıtım ajansı ile çalışmanız durumunda bunların hiçbirini düşünmenize gerek kalmaz. 10 yıllı sektör hayatı boyunca Ajansu bir çok başarılı yapıma ve reklam çalışmasına imza atmıştır. Figürasyon ajansı olarak reklam filmlerinde ana oyuncuların dışında yer alan esnaf, bakkal veya diğer tüm yan oyuncu görevlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirecek yüzlerce figüran oyuncu ekip çalışma arkadaşımız bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine çok önem veren Ajansu her daim işinize yönelik figüranları tespit etmek üzerinde çalışmaktadır. Bazen çok küçük detaylar sayesinde reklamlarınız başarıya ulaşabilir. Reklamın iyisi kötüsü de başarılıdır mantığından ziyade hep iyisini yapmak için çalışıyoruz. Figürasyon hizmetlerimiz hakkında çok daha fazla detaylı bilgi almak adına iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere istediğiniz her an ulaşabilir ve işinize yönelik özel bir fiyat isteyebilirsiniz. Konunun başında belirtmiş olduğum gibi nereden başlayacağınızı dahi bilmiyorsanız, Ajansu olarak sizlere her konuda profesyonel destek sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.

Ajansu tanıtım ajansı olarak figürasyon hizmetleri dışında bugün yüzlerce farklı dalda organizasyon çalışmaları yürütmekteyiz. Fuar tanıtım hizmetleri, fuar tanıtım hostesleri, yerli ve yabancı modeller ile defile organizasyonları, lüks düğün davet hizmetleri ve aklınıza gelebilecek her türlü organzisayonu profesyonel bakış açımız ile yerine getiriyoruz. En kısa zamanda bizimle iletişime geçerek Ajansu’nun uygun fiyatlı kurumsal hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

TOP