İzmir Tadım Hostesi

İzmir Organizasyon Şirketleri

Üretmiş olduğunuz bir ürün veya marka için en önemli aşamalardan birisi de tanıtım aşamasıdır. Ürününüz veya markanıza ne kadar güveniyor olursanız olun, dünya’nın en kaliteli ürünü dahi olsa potansiyel müşteri kitlesine o ürünü ulaştırmadıktan sonra maalesef ürününüz de markanız da başarıya ulaşamayacaktır. Bu doğrultuda tüm firmalar genelde kendi departmanlarında tanıtım bölümü kurmak yerine organizasyon ve tanıtım işlerini dış hizmet alarak gerçekleştirmektedir. Ajansu olarak sektörün öncü tanıtım firmalarından birisiyiz ve bugüne kadar on binlerce farklı organizasyonu müşterilerimize başarıyla sunduk. Bugün Ajansu tanıtım organizasyonu olarak İzmir tadım hostesi hizmetinizden biraz sizlere bahsedeceğiz.

İzmir Tanıtım Ajansları

İzmir Tadım Hostesi

Özellikle gıda ürünlerinde müşteri ile birebir iletişime geçmek çok büyük hayati önem arz etmektedir. Ürününüz çok lezzetli olabilir hatta müşteri yapmış olduğunuz görsel veya sesli reklamları dahi beğenmiş, ilgisini de çekmiş olabilirsiniz. Fakat hiçbir reklam müşteriye ürününüzü tadtırmaktan daha etkili olamaz. Ürün kalitenize güveniyorsanız, bir yiyen bir daha yer diyorsanız İzmir tadım hostesi hizmetimizden kesinlikle faydalanmanız gerekmektedir. Bu hizmetimiz sadece marketleri değil aynı zamanda fuar gibi alanlarda da gerçekleştirilir. Her türlü fikre de açık olduğumuzu bilmenizi isterim, tadım hostesi stantı talepleriniz doğrultusunda farklı mekanlarda da hizmet verebilir. Aynı zamanda bu stantlar yanında sıcak satış yapılarak ürün tanıtımına ve kazançlarınıza da katkısı olan bir hizmettir.

Basit bir tanıtım çalışması olarak görünse de İzmir tadım hostesi hizmetinden faydalanan müşteriler yediklerini beğendikleri durumlarda tanıdıklarına, arkadaşlarına ve ailesine bu ürünü tavsiye ederek uzun vadede sizlerin satış rakamlarının artmasına sebep olabilir. Örnek vermek gerekirse uzman personellerimiz tarafından yapılan tadım hostesi hizmeti sayesinde 500 kişi o gün ürününüzü tadar ve bu kişiler ortalama 5 kişiye ürününüzü tavsiye ederse 2.500 ve çoğu zaman bunun katlanarak yükselmesi sayesinde on binleri bulan bir müşteri kitlesine direk ulaşmış olmaktasınız. Bu da aslında düşük bir reklam maliyeti ile orta seviye bir kitleye kolayca ulaşıyorsunuz demektir. Ajansu olarak sadece tadım hizmeti değil düğün organizasyonları, fuar hizmetleri, reklam çalışmaları, yerli ve yabancı oyuncu hizmetleri, model hizmetleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonu dünya standartlarının üzerinde gerçekleştirmekteyiz.

Her alandaki uzman personel kadromuz ve vizyoner çalışma anlayışı ile Ajansu en uygun sektör fiyatları ile sizleri beklemektedir. İletişim bölümündeki bilgilerden haftanın her günü ve her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP