İstanbul Tadım Hostesi

Tadım Hostesleri

Ajansu tanıtım ajansı olarak müşterilerimize uzun yıllardır reklam ve organizasyon hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu süre boyunca daima sizlerin memnuniyetini çok önemsedik ve bu sebeple her zaman sizlere en uygun fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Bazı ürünlerde vardır ki sadece reklam yapmak yetmez, müşterilerin bu ürünleri bizzat denemesi için sahaya inmek gerekir. Bu ürünler genelde gıda ürünleri olur. Bir ürüne siz reklamda ne kadar lezzetli derseniz deyin müşteri onu tatmadan buna ikna olmayacaktır. Özellikle fuar veya market gibi kalabalık ortamlarda İstanbul tadım hostesi hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Müşterilerinize güler yüz ile beraber ürünlerinizi tattırıyoruz. Bu hizmet bünyesinde çalışan personel arkadaşlarımızın tamamı profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızdır. Ürünleri adeta kendi ürünleri gibi benimseyerek tüm özelliklerini de müşteriye sizin istediğiniz şekilde aktaracaklardır.

Tadım Mankenleri

İstanbul Tadım Hostesi

Özellikle markette gördüğünüz tadım hosteslerinin müşteriyi etkilemesi bire bir iletişim açısından çok önemlidir. Ürününüze güveniyorsanız 1 müşteri deyip geçmeyin, günde bu şekilde ürününüzü tadacak olan 200-300 müşterinin ürünü beğenmesi durumunda bunun kulaktan kulağa inanılmaz bir şekilde yayıldığınız ve zamanla satış rakamlarınızın nasıl yükseldiğini siz de göreceksiniz. İstanbul tadım hostesi hizmeti kapsamında dilerseniz ürünleriniz de stant yanında müşterilere direk satılmaktadır. Ürünü alan müşteri market veya mağaza kasasında ürünün fiyatını ödeyebilmektedir. İstanbul tadım hostesi organizasyonu kapsamında stant tasarımı, personelin giyeceği elbiseye kadar tüm detayları Ajansu sizlerin yerine düşünmektedir. Sizin hazır tasarımlarınız var ise onlar kullanılır eğer böyle bir hazırlığınız yok ise Ajansu bünyesinde bulunan özel tasarım ekibi bu detayları sizler için gerçekleştirecektir.

Ajansu tanıtım ve organizasyon hizmetleri olarak çok geniş kapsamlarda müşterilerimize hizmetler sunuyoruz. Yukarıda bahsetmiş olduğum İstanbul tadım hostesi hizmetlerimizi ayrıca Türkiye’nin tüm bölgelerinde gerçekleştirmekteyiz. Düğün, nişan organizasyonları, reklam çekimleri, yerli ve yabancı oyuncu ajansı, fuar modelleri, fuar tanıtım organizasyonları, özel toplantı organizasyonları gibi aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon alanında Ajansu olarak yüksek tecrübe sahibiyiz. Yaratıcı ar-ge ekibimiz ile projenize özel olarak fikirler üretebilir ve özgün organizasyonlar da düzenleyebiliriz.

İstanbul tadım hostesi hizmetimizden faydalanmak istiyor fakat aklınıza takılan soru işaretleri varsa hiç vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçmelisiniz. Sitemizin iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından bizleri arayarak veya şubemize bizzat gelerek tadım hostesi hizmeti hakkında fiyat ve detay bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Tüm soru işaretleri ise personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

TOP