fuar stand temzilik

Firmamız İstanbul genel merkez ofisi ile, Bursa, İzmir ve Gaziantep’te bulunan bölge şubeleri sayesinde 12.12.2007 yılından bugüne Türkiye Geneli tam hizmet ajansı olarak hizmet vermektedir.

Fuar alanlarının temizliği, fuar stand temizlik hizmetlerinin verilmesi firmamızın bünyesinde ki profesyonel ekibimizle en iyi şekilde verilmektedir. İstanbul’da bulunan Haliç Kongre Merkezi, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi dahil hizmet veren firmamızın genel çalışma alanları, Cnr Expo Fuar merkezi, İfm (İstanbul Fuar Merkezi) ve Türkiye’de 8 nokta ilde hizmet veren Tüyap fuar merkezlerinede hizmet verebilen güvenilir ekip ve en hijyen ekipmanları bünyesinde bulunduran ajansımız, fuar temizliği ve fuar stand temizlik hizmetlerini markalarımızın görselliklerine güç katarak vermektedir. Uluslararası, yurt içi ve yurtdışı sektörlerine düzenlenen bu fuarlar ülkemiz ekonomisine güç katmakla birlikte oluşan kazançlar sayesinde istihdamı da arttırmaktadır. Kullandığımız en kaliteli temizlik malzemelerimiz ve hijyene önem veren temizlik personellerimiz sayesinde içiniz rahat bir şekilde fuar standlarınızda rahatça çalışmalarınıza ek tanıtımlarınıza ve doğrudan satış pazarlamalarınıza devam edebilirsiniz.

Temiz ve ışıl ışıl parlayan bir stand ile ilk bakışta güven ve temizlik hisselerini fuar standınızda müşterinize verebileceksiniz. Fuar genel temizlik hizmeti, fuar stand temizlik hizmetimiz sayesinde güne ve çalışmalarınıza güzel bir şekilde başlayacaksınız.

Fuar stand temizlik hizmetimizde bir gün önce hazırlanan standınızın kaba temizliği yapıldıktan sonra, fuarın ilk günü fuar alanının havalandırılmasının açılmasıyla  yoğun toza maruz kalmaktadır. Bu yünden ilk iş fuar başlamadan önce kaba ve ince temizliği bir gün önce yapılan standınızın son kez gözden geçirilerek temizlenmesi önemlidir.

Özellikle fuar stand temizliğinde; zemin temizlikleri, tavan ve duvar temizlikleri, masa ve oturma grubu temizlikleri, banko ve sandalye temizlikleri, vitrin ve cam temizlikleri çok dikkatli ve özenli bir şekilde personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Fuar stand temizlik hizmetinizden ihtiyacınız doğrultusunda fuar standınızda fuar süresi boyunca sadece size özel hizmet verebilecek temizlik personelimizden de hizmet alabilirsiniz.

Fuar stand temizlik hizmetlerimiz metre kare başına ücretlendirilmektedir. Fuar stand temizlik hizmetimizin ücreti hakkında genel bilgi almak için bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

TOP