Bursa Prova Mankeni

Manken Ajansları

Giyim sektörü ülkemizin en canlı sektörlerinden bir tanesidir ve her alanda üretim yapan binlerce firma bulunmaktadır. Her bütçeye ayrı ürün üretilen bu sektörde tanıtım çalışmaları da çok yoğun bir şekilde yapılır. Ajansu olarak bu sektöre hitap eden hizmetlerimizin sadece bir tanesi olan Bursa prova mankeni hizmetlerini de müşterilerimize 10 yıldır sunmaktayız. Her daim müşteri memnuniyetine ve devamlılığına çok önem veren Ajansu bu konuda da sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır. Prova mankenleri defile gibi toplu gösterim yapılan organizasyonlarda, özel müşterilere sunulan özel koleksiyon gösterme çalışmalarında, butik defile çalışmalarında, televizyon kanallarında bulunan moda programlarında ve benzeri bir çok yerde kullanılmaktadır. Bu mankenlerin eğitimli ve alanlarında başarılı olması ürünlerinizin satış ve başarısı açısından çok kritik bir öneme sahiptir.

Manken Casting Ajansları

Bursa Prova Mankeni

Dünya’nın en iyi ürünlerini de üretseniz yanlış tanıtım çalışmalar sonrasında bu ürünü müşterinize iletemeyebilirsiniz. Bursa prova mankeni hizmeti kapsamında çalışacak olan ve Ajansu bünyesinde bulunan model arkadaşlarımızın tamamı kişilerdir. Çalışma esnasında işlerini büyük bir öz güven ve kurumsallık çerçevesinde gerçekleştirirler. Her yaştan model çalışma arkadaşımız bulunur. Çocuk prova çekimleri için çocuk mankenlerimiz ve aynı zamanda erkek, kadın, yaşlı gibi sektörler içinde modellerimiz mevcuttur. Siz sadece üretimi yapıp defile gibi organizasyonları da dışarıdan hizmet alarak gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebilirim. Ajansu ve vizyon sahibi ar-ge ekibi bu alanda da uzman olarak Türkiye’nin öncü organizasyon firmalarından bir tanesi olmayı da başarmıştır. Bugüne kadar butik ve geniş çaplı onlarca defileyi başarılı bir şekilde organize ettik. Yerli ve yabancı modellerimizin tamamı ürünlerinizi başarı ile taşıyarak müşterilerin gözünde ürünü daha farklı bir yere taşıyacaklardır.

Bursa prova mankeni hizmetini sadece Bursa ili için değil ülkemizin bütün büyük şehirlerinde sunmaya çalışıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken hiç vakit kaybetmeden Ajansu ile iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz organizasyon çalışması hakkında bizlere bilgi vermek olacaktır. Tecrübeli personelimiz sizinle hemen iletişime geçer ve en uygun fiyatları da sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Ajansu organizasyon ve tanıtım ajansu olarak sektör hayatımız boyunca sadece prova mankeni değil aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonun altından başarı ile kalktık ve on binlerce mutlu müşteriye sahip olmuş olduk. Gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyon çeşitlerine bir göz atmak için web sitemiz de bulunan hizmetlerimiz bölümünü daha detaylı inceleyebilirsiniz.

TOP