İstanbul Katalog Çekimi

Katalog Çekimi Nasıl Yapılır

Reklamcılık modern dünyada artık olmazsa olmaz bir sektör haline gelmiş durumdadır. Üretmiş olduğunuz ürünü müşteriye ulaştırmak veya marka bilinirliğini artırmak için reklam yapmak zorundayız. Reklam yapmadığınız takdirde ürünümüz ne kadar kaliteli olursa olsun maalesef müşteriye ulaşamamakta ve onca emek zayi olmaktadır. Ajansu olarak İstanbul ve tüm ülkemizde 10 yıldır organizasyon ve tanıtım çalışmalarını müşterilerimize kurumsal kimliğimiz ve sektörün en uygun fiyatları ile sunmaktayız. Yaptığımız ve çok başarılı olduğumuz alanlardan bir tanesi de İstanbul katalog çekimi işlemidir. Üretmiş olduğunuz ürünlerin alanlarında profesyonel yerli ve yabancı modellerin üzerinde çekilen resimlerini içerek katalogların basım işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Katalog Fiyatları

İstanbul Katalog Çekimi

Katalog tasarımı, model çekim işlemleri gibi her türlü detay Ajansu tarafından düşünülmektedir. Siz sadece tanıtımını yapmak istediğiniz ürünleri bizlere iletiyorsunuz ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız hemen işe koyularak sizlerin de fikirlerini ve beğenilerini her aşamada alarak çalışmaya başlarlar. Her daim müşteri memnuniyetine çok önem veren Ajansu sizlere İstanbul katalog çekimi için en uygun fiyat seçeneklerini sunacaklardır. Model arkadaşlarımız her yaştan kategoride, uyrukta veya cinsiyette bulunmaktadır. Üretmiş olduğunuz ürün çocuk ürünü de olabilir, kadınlara yönelik ürünler olabilir, sadece erkeklere hitap ediyor olabilir, yaşlı bireyler için tasarlanmış olabilir hatta hayvanlar için bile tekstil ürünleri üretiyor olabilirsiniz. Ajansu olarak hizmetimizin sınırı olmamakla beraber her türlü talebinize ve sorunlarınıza çözüm olmak için elimizden geleni yaparız.

Katalog çekimi için hiçbir fikriniz yok ise ar-ge ve tasarım ekibimiz bir kaç seçenek ile karşınıza çıkarak sizlere sunum yaparlar. Sizin yönlendirmeleriniz ile beraber sonuç olarak istediğiniz ürün ortaya çıkabilir. Kurumsal yapımız gereği her zaman üretilmiş ürünü kabul etmeme başka türden bir çalışma isteme hakkınız bulunmaktadır. Çekimler teknoloji harikası kameralarımız ve yine bu kameraları kullanan profesyonel fotoğrafçılar tarafından yapılır. Sadece İstanbul katalog çekimi değil ülkemizin hemen hemen bütün şehirlerinde de katalog çekimi hizmetini müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Çok daha net bilgiler alabilmek adına Ajansu şubesini dilediğiniz zaman ziyaret ederek bizlerle ufak bir toplantı yapabilirsiniz. Bu sayede personelimiz ürünlerinizi inceleme ve size özel bir İstanbul katalog çekimi fiyatı çıkarabilirler. 10 yıllık sektör hayatımızda katalog çekimi alanında dahi binlerce başarılı referansımız bulunduğunu bilmenizi isteriz. Tanıtım organizasyonları çalışmaları kapsamında sadece katalog çekimi değil aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon işini Ajansu kusursuz ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.

TOP