Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Oyuncu Ajansı

Oyuncu Ajansları

Görsel medyanın hayatımızın her alanında bulunduğu bu günlerde reklamcılık bir ürünün tanıtımı için olmazsa olmaz hale gelmiştir. Siz ne kadar kaliteli bir ürün veya marka ortaya çıkarsanız bile bu ürünü hiç kimse duymaz ise maalesef başarıya ulaşmanız da imkansız olacaktır. Bu nedenle iyi bir reklam, doğru tanıtım ile geniş müşteri potansiyeli oluşturabilir ve ürünlerinizi milyonlarca kişiye duyurma imkanına sahip olabilirsiniz. Reklam filmlerinde en önemli iki şey ise senaryo ve oyunculardır. Kalitesiz oyuncular ile çekilen reklam filminin başarıya ulaşma şansı ise yoktur. İyi bir oyuncu ajansı ile iletişime geçerek reklam filminizde oynayacak oyuncuları seçmeniz gerekecektir. Ajansu olarak 10 yıldır müşterilerimize İstanbul oyuncu ajansı hizmetlerini sunmaktayız. Profesyonel oyuncu kadromuz ile sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin tüm bölgelerindeki çekimlere kadro sağlamaktayız.

Oyuncu Reklam Çekimi

Oyuncu Ajansı

Oyuncular her türlü görsel medya projesinde yer alabilecek tecrübeli ekip arkadaşlarımızdır. Bu işin eğitimini alan profesyonel oyuncular sayesinde yapımınızın ne kadar hızlı bir ivme ile tanıtılacağını siz de göreceksiniz. Sadece reklam filmleri değil aynı zamanda kısa filmler, diziler, filmler gibi yapımlar içinde oyuncu arıyor olabilirsiniz. Uzun lafın kısası her türlü oyuncu ajansı ihtiyaçlarınız için Ajansu olarak sizlere yardımcı olacağız. Müşteri memnuniyetini ve devamlılığını çok önemseyen Ajansu bu alanda fiyat olarak sizlere yardımcı olacaktır. Detaylı bilgiler ve yapımınız ile alakalı görüş almak için hiç vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bugüne kadar binlerce çekimde başarı ile rol almış yerli ve yabancı oyuncu kadromuzda her yaştan aktör, aktrist ve çocuk oyuncu bulunmaktadır.

Ajansu tanıtım ve organizasyon ajansı olarak sadece oyuncu casting ajansı değiliz. Reklam filmlerinde ve görsel çekim yapımlarında en önemli aşama fikir ve senaryo aşamasıdır. Oyuncularınız iyi bile olsa eğer elinizde sağlam bir proje fikri yoksa maalesef yine başarısız olursunuz. İşin en zor kısmı olan fikir ve senaryo kısmında zorlanıyorsanız hatta nereden başlayacağınızı dahi bilmiyorsanız hiç endişe etmeyin. Vizyon ve tecrübe sahibi profesyonel oyuncu ajansı Ajansu sizler için bu konuda da titiz bir şekilde çalışmaktadır. Ar-ge ve medya ekibimiz projenize göre en doğru fikirleri çok kısa zamanlar içerisinde üretebilecek yeteneğe ve bilgi birikimine sahiptirler.

En kısa zamanda web sitemiz iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşarak oyuncu ajansı ve çekim uygulamaları adına detaylı bilgileri, fiyatları personelimizden anında öğrenebilirsiniz.

TOP