Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İstanbul Organizasyon Ajansı

İstanbul Ajanslar

Üretici bir firmanın en çok önem vermesi gereken konuların başında ürününü pazarlamak gelir. Bu ürün bazen fiziksel bir ürün olabileceği gibi bazen de bir marka olabilir. Markanızı veya ürününüzü ne kadar çok insan duyarsa o kadar çok başarıya ulaşma imkanı doğacaktır. İstanbul organizasyon ajansı Ajansu olarak müşterilerimizin işini kendi işimiz biliyor ve en doğru tanıtımı yapmak için çalışıyoruz. Sektörün her alanında ve özellikle fuar alanlarında ürünlerinizin tanıtım organizasyonunu sektörün en uygun fiyatları ile üstleniyoruz. Siz sadece işinize odaklanırken rekabetçi tanıtım platformlarında Ajansu farkıyla dikkat çekecek ve markanızı binlerce insana doğru bir şekilde duyuracaksınız. Ne tür bir organizasyon yapacağınıza karar veremiyorsanız en kısa zamanda bizimle iletişime geçerek ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

İstanbul Tanıtım Ajansları

İstanbul Organizasyon Ajansı

Ajansu İstanbul organizasyon ajansı olarak sadece fuar hizmetlerinde değil aklınıza gelebilecek bütün organizasyon işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Avrupa Birliği standartlarında çalışma şartlarımız ve uzman personel kadromuz ile reklamcılık, oyuncu temini, düğün gibi büyük davetlerde son derece hijyenik yemeklerle organizasyonlar, cattering hizmetleri, tadım mankeni, fuar hostesi ve daha 100’lerce farklı organizasyon çeşidi. Sektörde edindiğimiz 10 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyeti prensibimiz ile daima başarı odaklı çalışıyoruz. Unutmamak gerekir ki başarısız bir tanıtım organizasyonu ürünün tasarlanıp üretilmesine kadar tüm süreci batırabilir, bu sebeple kesinlikle profesyonel bir tanıtım ajansı ile çalışmak sizin için en mantıklısı olacaktır.

Reklam filmlerinizde sizlere her biri alanında uzman yerli ve yabancı oyuncularımız destek oluyor. Her yaştan erkek ve kadın hatta çocuk oyuncularımız ile sizlere profesyonel destek sağlayacağız. Ayrıca tüm fuar ve stantlarda görevlendirilmek üzere ekip arkadaşlarımız arasında profesyonel yerli ve yabancı modeller bulunmaktadır. Yabancı dil eğitimi almış olan bu ekip arkadaşlarımız ürünlerinizin tanıtımını en doğru şekilde yapacak ve sizlere sadece tanıtımı izlemek kalacaktır. Tam olarak nasıl bir tanıtım çalışması yapmaya karar veremediğiniz durumlarda ar-ge ekibimiz ürün veya markanıza göre bir çalışma yaparak sizlere sunum gerçekleştirir. Bu sunuma onay vermeniz ile beraber çalışmalar da hızlı bir şekilde başlar. Çok az bir süre içerisinde organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız Ajansu geniş imkanları ve teknolojik altyapısı sayesinde sizlere cevap verecektir.

Size özel uygun fiyatları öğrenmek ve aklınıza takılan soruların cevaplarını edinmek için en kısa zamanda websitemiz iletişim bölümünde bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati telefon yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

TOP