Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Gaziantep Tanıtım Ajansı

Gaziantep Reklam Firmaları

Tanıtım ajansları ürününüzün tanıtımını yapan veya markanızın bilinirliğini artıran şirketlerdir. Gaziantep tanıtım ajansı Ajansu olara bu alanda 10 yılı geçkin tecrübemiz ve yüzlerce uzman personelimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Her ne ürün üretiyor olursanız olun kendi bünyenizde bir tanıtım departmanı kurmanız çok masraflı olacağı için ürün maliyetlerinizi gereksiz bir ölçüde yükseltecektir. Bunun önüne geçmek için her zaman kurumsal tanıtım organizasyon şirketleri ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Ajansu yılların tecrbesü ve profesyonel anlayış ile zorlu organizasyonların altından başarıyla kalkacak birikime sahiptir. Fuar tanıtımlarında ürününüzün en çok dikkat çeken ürün olacağından ve fuar sonunda maksimum müşteri potansiyeline ulaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Gaziantep Düğün Organizasyonu

Gaziantep Tanıtım Ajansı

Ajansu sadece fuar organizasyonlar değil çok geniş bir çerçeve de müşterilerine hizmetler sunar. Catering hizmetlerimiz ile her türlü davet, düğün, nişan, kına veya herhangi bir yemekli organizasyonlarda sizin yanınızdayız. 100 kişilik, 1000 kişilik veya 5.000 kişilik davetlerde sizlere son derece hijyenik şartlarda hazırlanmış ve sağlıklı menü çeşitlerimizde hizmet veriyoruz. Böyle zorlu günlerde sizin tek yapmanız gereken gülümsemek ve davetlilerinizi karşılamak olacaktır. Yemeklerin yapılması ve dağıtımı konusunda Ajansu profesyonel ekip arkadaşları ile tüm süreci yönetecektir.

Ürün veya markanız için çekilecek tüm reklam hizmetlerimiz ile de sizlerin yanındayız. 7’den 77’ye kadar kadın, erkek, çocuk oyuncularımızla reklam filmlerinize destek oluyoruz. Bu oyuncu arkadaşlarımızın tamamı profesyonel ve tecrübeli oyunculardır. Ayrıca fuar hostesi, tadım hostesi, defile ve her türlü tanıtımlarda da yerli ve yabancı modellerimiz bulunmaktadır. Müşteri kitlenizi etkilemek ve daha geniş bir kitleye hitap etmek adına yine aynı zamanda ürününüzün akılda kalıcılığı konusunda modellerimiz tüm tanıtım çalışmalarını gerçekleştireceklerdir.

Tüm organizasyonlarımızda gerekecek olan teknolojik veya ikram ekipmanları da Ajansu Gaziantep tanıtım ajansı tarafından sağlanır. Fuar alanlarında müşterilerinize kahve ikramları, izlenmesi için gerekecek olan LCD televizyonlar, görüntü ve ışık sistemleri gibi bu tip zamanlarda kritik öneme sahip tüm ekipmanlar son teknoloji olarak Ajansu tarafından sağlanır. Bu sayede siz küçük detaylar hiç kafanıza takmadan müşterileriniz ile rahatça ilgilenebilirsiniz. Ajansu bünyesinde 100’lerce farklı organizasyon çeşidi olduğu gibi aynı zamanda özel istekleriniz doğrultusunda tamamen size özel fikirlerde üretebiliriz. Tecrübeli ar-ge ekibimiz her türlü ürüne ve markaya tanıtım çalışması organize etme yeteneğine sahiptirler. Yaptırmak istediğiniz operasyonu daha detaylı görüşebilmek adına iletişim bölümünden iletişim bilgilerimize ulaşarak bizimle kontakt kurabilirsiniz.

TOP