Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Ankara Tanıtım Ajansı

Ankara Organizasyon Şirketleri

Ülkemizin başkenti Ankara ilinde bir üretici iseniz veya bir şekilde markanızın tanıtım işlerini yapmaya çalışıyorsanız bugün bu konu üzerinde Ajansu ankara tanıtım ajansı olarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Tanıtım organizasyonları yüksek tecrübe isteyen çalışmalar olduğu için firmalar bu hizmetleri büyük çoğunluk ile dışarıdan alırlar. Böylece hem profesyonel hizmet almış olurlar hem de çok daha küçük maliyetler ile marka ve ürünlerini tanıma şansı bulurlar. Ajansu 10 yılı geçkin tecrübesi ve uzman personel kadrosu ile bugüne dek on binlerce firmanın tanıtım, reklam, organizasyon, yemek hizmetleri gibi bir çok alanda çözümü olmayı başarmıştır.

Ankara Reklam Ajansı

Ankara Tanıtım Ajansı

Ankara tanıtım ajansı hizmetlerimiz arasında stand hostesi, fuar hostesi, tercümanlık, katalog modeli hizmeti, kongre hizmetleri, açılış törenleri, bayi toplantıları, her türlü saha aktiviteleri, gece eventları, düğün-nişan organizasyonları, vale hizmetleri, broşür dağıtımı gibi aklınıza gelebilecek her türlü tanıtımlar mevcuttur. Bunlar sadece hizmetlerimizden birkaçıdır, toplada 100’den fazla tanıtım organizasyon hizmetleri ile sizlere en iyi hizmet verebilmek adına çalışıyoruz. Tanıtım aşamalarında firmaların yaşadığı en büyük sorunların başında tanıtım fikri gelmektedir. Yılların tecrübesi ve vizyonuna sahip reklamcı arkadaşlarımız sizlere bu konuda da profesyonel destek vereceklerdir. Kısacası Ajansu ankara tanıtım ajansı olarak sürecin başından sonuna kadar en ince detaylarında dahi sizlere yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Siz sadece ürettiğiniz ürün veya oluşturduğunuz marka ile ilgileneceksiniz.

Reklam ve tanıtım çalışmaları bir ürün veya markanın devamlılığı için büyük önem arz eder. Zira tanıtımı yapılmayan bir ürün ne kadar kaliteli olursa olsun alıcı bulamayacaktır. Binlerce firmanın tanıtım rekabetine girdiği fuar organizasyonlarında Ajansu tecrübesi ile müşterilerin dikkatini çekeceğiz ve bu sayede siz de potansiyelinizi artırmış olacaksınız. Yerli ve yabancı modellerimiz, fuar hosteslerimizin tamamı yabancı dil bilmekte ve satış tecrübesi olan profesyonellerdir. Ayrıca fuar ve tanıtımlarda kullanılacak teknolojik ekipmanlarda Ajansu tarafından sağlanmaktadır.

Ajansu ayrıca catering hizmetleri ile en zor günlerinizden olan düğün ve nişan gibi anlarda da size destek oluyor. Son derece titiz ve steril şekilde hazırlanan toplu yemekler davetlilerinizin yüzünü gülümsetecek. Zengin menü ve lojistik imkanları ile Türkiye’nin her bölgesinde Catering hizmetlimizi başarıyla sunmaktayız. İşleriniz doğrultusunda duyduğunuz tanıtım ihtiyaçlarını iletişim bölümümüzde bulunan telefon veya açık adresimize gelerek bizlere iletebilirsiniz. Böylece sizlere özel bir fiyat çıkarılarak, iş planlaması yapılabilecektir. Ajansu sektörün en uygun fiyatları ile en profesyonel hizmetlerini sizlere sunar.

TOP