Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İzmir Tanıtım Ajansı

İzmir Organizasyon Şirketleri

Bir ürün veya marka oluşturmuş iseniz bu ürünü müşterilerinize ulaştırmak için bir çok yol ile tanıtım çalışması yapabilirsiniz. Bugün birçok firma bünyelerinde reklam ve tanıtım departmanı kurmak yerinde çok daha az maliyet ile gerçekleşecek olan tanıtımı ajanslarına organizasyon işlerini devir etmekteler. İzmir tanıtım Ajansı olarak uzman personel kadrosu ve Avrupa standartlarında çalışma imkanlarımız sayesinde ürün veya markanızı hedeflediğiniz potansiyeli en iyi şekilde tanıtmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Fuar tanıtımlarından tutun televizyon reklamlarına kadar talep edebileceğiniz her türlü tanıtım organizasyonunu kusursuz bir şekilde organize ediyor ve saha çalışmalarını da yüksek tecrübemiz ile en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Düşünmüş olduğunuz bir organizasyon fikri yoksa bile Ajansu bünyesinde çalışan ve her biri vizyoner olan çalışma arkadaşlarımız sizler için bir organizasyon fikri tasarlar ve bunu sizin onayınıza sunarlar.

İzmir Fuar Hostesi

İzmir Tanıtım Ajansı

Markanızı ve ürün tanıtımı için yüzlerce farklı organizasyon çeşidi olması muhtemel olduğu için net fiyatı öğrenebilmek için önce bir çalışma yapılmalı ve sonrasında sizlere uygun fiyat çıkarılmalıdır. Net fiyat bilgisini öğrenebilmek için şubemize gelerek personel arkadaşlarımız ile küçük bir toplantı yapabilir veya telefon yolu ile arayarak bizden yüzeysel bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Reklam çalışması yaptıracak müşterilerimiz için personel ekip arkadaşlarımız arasında yerli ve yabancı ve yine her yaş kategorisinde modellerimiz bulunur. Oyuncu ve model arkadaşlarımız alanlarında profesyonel olup daha önce yüzlerce başarılı işte çalışmış tecrübe sahibi kişilerdir.

Siz aslında işin en zor kısmı olan üretim ve marka oluşturma kısmını yapmış iken yanlış bir organizasyon sebebiyle bu işlerimizin tamamı zarar edebilir. İzmir tanıtım Ajansı Ajansu firmanıza en uygun organizasyon çeşidini planlar ve saha çalışmalarında da tecrübeli ekip arkadaşlarıyla ulaşabileceğiniz maximum müşteri potansiyeline sizlere ulaştırmaya çalışır. Saha çalışmaları esnasında kullanılacak olan tüm teknolojik ekipmanlar Ajansu İzmir tanıtım Ajansı tarafından sağlanır ve aynı şekilde fuar tanıtımlarında müşterilerinize ikram edeceğiniz yiyeceklere kadar en ince ayrıntılar tarafımızca düşünülür. Geniş imkanları ve uzman kadrosuyla ajansu acil tanıtım organizasyonuna ihtiyaç olduğu zamanlarda dahi en kısa zamanda bir planlama gerçekleştirerek sizi müşterilerinize karşı asla mahçup etmez.

Kurulduğu günden bu yana Ajansu müşteri memnuniyetine çok önem veren bir organizasyon tanıtım şirketi olarak her zaman sektörün en uygun fiyatlarıyla sizleri buluşturmaya çalışır. %100 müşteri memnuniyeti prensibi gereği Ajansu İzmir tanıtım şirketi olarak tüm işlerinizde sizi başarıya ulaştırmak için titiz bir çalışma yürütür. Bizlere ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

TOP