Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Bursa Tanıtım Ajansı

Bursa Fuar Organizasyonları

Ülkemizin en büyük şehirlerinden olan ve sanayileşme açısından büyük katıları ile göze çarpan Bursa ilinde bir işletmeniz var ise bugün sizlere tanıtım ve organizasyon hakkında bilgiler vereceğiz. Bir ürünü üretmek her ne kadar çok zor olsa da veya bir markayı ortaya çıkarmak çok zahmetli bir iş olsa da onun sonrasında bu ürünü veya markayı topluluklara duyurmakta bir o kadar zordur. Ürün üretimi konusunda profesyonel olan markalar tanıtım yönünde amatör kaldıkları için bir çok iyi iş maalesef yarıda kalmakta hatta yeterli müşteri potansiyeline ulaşamadığı için iflas etmektedir. Tam da bu alanda devreye giren Ajansu sizlere tüm tanıtım, reklam, fuar ve organizasyonlarda profesyonel destek sağlamaktadır. 10 yıla yaklaşan sektör tecrübemiz, profesyonel ekibimiz ve teknolojiyi yakalayan ekipmanlarımız ile size en üst seviyeden destek olacağımıza emin olabilirsiniz.

Bursa Reklam Ajansı

Bursa Tanıtım Ajansı

Fuar ve tanıtımlar aynı zamanda kendi içerisinde rekabet olan çalışma ortamlarıdır. Ürününüzü fuarda tanıtmak istersiniz fakat aynı ürün çeşidinde ürünlerini tanıtan onlarca farklı firma ile beraber oradasınızdır. Bursa tanıtım ajansı olarak sizlerin bu tip organizasyonlarda fark yaratmanızı ve müşterilerinizin ilgisini çekmenizi sağlıyoruz. Güler yüzlü ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız modellik, stant hostesliği, ürün tanıtım elemanı, tadım elemanı ve aklınıza gelebilecek her türlü alanda sizlere ivme kazandıracaklardır. Tüm personel ekibimiz eğitimli ve özenle seçilmiş profesyoneller ile oluşturulmuştur. Ajansu hizmetleri ile rakiplerinizden bir adım önde olacak ve ürünlerinizi çok daha geniş bir müşteri potansiyeline sunma imkanını bulacaksınız.

Bursa tanıtım ajansı olarak sadece fuarlar için değil reklam alanlarında da sizlere destek oluyoruz. 7-77 yaş arası modellerimiz her türlü reklam fikrinize uygundur. Yerli ve yabancı modellerin tamamı tecrübeli olup sadece reklam değil diğer tanıtım fikirleriniz için de sizlere yardımcı olacaktır. Organizasyon işlerinde en zor aşamalardan birisi de fikir aşamasıdır. Ar-ge ekibimiz sizi bu yükten de kurtararak markanız veya ürününüz için gerçekleşecek organizasyon fikirlerini sizlere sunarak en doğru yol ile ilerlenmesini sağlayacaktır. Organizsayon ve tanıtım süreçlerinde gerekecek tüm ekipmanlar tarafımızca sağlanacaktır, kısacası siz müşterilerinizi ve ürününüzü satmayı düşünürken geriye kalan her şey Bursa tanıtım ajansı tarafından gerçekleştirilecektir.

Ajansu hizmetlerinin fiyatları organizasyon çeşidine göre değişkenlik gösterebilir. Sektörün en uygun fiyatlarını veren ve 100’lerce farklı organizasyon portföyü ile sizleri bekleyen Ajansu’ya telefon yolu ile ulaşabilir veya şubemize bizzat gelerek personelimizden detaylı bilgileri anında öğrenebilirsiniz.

TOP