Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İstanbul Figürasyon Ajansı

Figürasyon Ajansları

Tanıtım ajansları firmaların ürünlerini ve markalarını müşterilerine ulaştırabilme amacı ile çok büyük bir önem arz etmektedir. Ürünlerin müşteri kitlesine başarılı bir şekilde ulaşmasının yollarından en etkilisi ise reklam filmleridir. Reklam filmlerinde veya dizilerde ana roller dışında oynayan tüm oyuncular figürandır ve bu oyuncuların genel ismi, yapılan işin adı ise figürasyondur. Bir figürasyon ajansı reklam veya projeleriniz için gerekli olan figüranları bünyesinde barındırır. Ajansu olarak 10 yılı geçkin bir süredir her türlü organizasyonu profesyonel bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Bu çalışmaların tamamında %100 başarıyı hedefleyen Ajansu tüm müşterilerine de uygun fiyatlar sunmaktadır. İstanbul figürasyon ajansı konusunda bir araştırma içerisinde iseniz bugün en doğru yere geldiğinizi de ayrıca belirtmek isterim.

Figürasyon Casting

İstanbul Figürasyon Ajansı

Ajansu bünyesinde her yaştan figüran ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. İstanbul figürsayon ajansı bünyesinde çalışan figüran çalışma arkadaşlarımızın tamamı profesyonel ve eğitimli kişilerdir. Çocuk figüranlar, yaşlı figüranlar, yerli ve yabancı modeller gibi hem reklam çekimleri hem de diğer görsel projeler için ekibimiz çok güçlüdür. Ayrıca bir çok tanıdık erkek ve kadın oyuncu yüzleri de Ajansu İstanbul Figürasyon ajansı bünyesinde çalışmaktadır. Tam olarak ne tür bir çekim veya proje yapmaya karar verememiş iseniz hiç endişe etmenize de gerek yok. Ajansu olarak vizyon sahibi ar-ge ekibimiz ile projelerinizi veya yapımlarınızı baştan sona tasarlayarak sizlerin onaylarına sunabiliriz. Böyle bir düşünceniz var ise hiç vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek personelimizden çok daha detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ajansu organizasyon ve tanıtım ajansı sadece figürasyon hizmetleri değil aynı zamanda yapımlarınıza profesyonel oyuncu desteği de sağlamaktadır. Yine aynı şekilde defileler, fuarlar gibi müşteri ile birebir ilişki kurulan mekanlarda da yerli ve yabancı modellerimiz ürünlerinizin tanıtımı açısından oldukça mantıklı bir tanıtım seçeneği olacaktır. Tüm modellerimiz daha önce bir çok tantım ve defilede görev almış, tecrübeli kişilerdir. Ajansu olarak 100’lerce farklı organizasyonu müşterilerimize yıllardır sektörün en uygun fiyatları ile sunduğumuz gibi, müşterilerimizin yaratıcı fikirlerini de değerlendirerek bu fikirlerin sahaya sürülmesinde de aktif rol alıyoruz.

Ajansu ayrıca büyük düğün davetleri, tadım hizmetleri, fuar hizmetleri gibi bir çok tanıtım hizmeti alanında da uzmanlaşmış bir organizasyon şirketidir. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bölümünden Ajansu ile iletişime geçerek aklınıza takılan soruların cevaplarını anında öğrenebilirsiniz. Ajansuyu haftanın her günü ve her saatinde telefon yolu ile arayarak dilediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.

TOP