Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İstanbul Tanıtım Ajansı

İstanbul Tanıtım Merkezleri

Üretmiş olduğunu bir ürüne veya oluşturduğunuz markaya talep oluşturmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Siz işin zor kısmını yapmış olsanız da insanları bu ürüne veya markalara erişmeleri gerekmektedir aksi takdirde tüm emek ve masraf boşa gidecektir. Modern çağda bir ürün tanıtımını firmaların kendi bünyelerinde yaptırmaları hem çok masraflı hem de amatörce olmaktadır. Bunun için istanbul tanıtım ajansı olan Ajansu gibi firmalarla ürünlerinizi müşterilerinize en doğru şekilde tanıtarak potansiyelinizi artırabilirsiniz. Fuarlarda ve her türlü organizasyonlarda sizlerle işbirliği yaparak markanızın yüzü olmaya talibiz. Ajansu bünyesinde yüzlerce farklı strateji ile tanıtımlarınızı yaptırarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tanıtım Ajansı Fiyatları

İstanbul Tanıtım Ajansı

Fuar tanıtım ve organizasyon hizmetleri adına uzmanlaşmış personel kadrosunda ve ileri teknoloji altyapı imkanlarına sahibiz. Çok iyi planlanmış bir tanıtım organizasyonu ile tüm fuarlar da sadece müşterileriniz ile ilgileneceksiniz. Personel ve ekipman açısından istanbul tanıtım ajansı Ajansu olarak ülkenin en önde gelen firmaları arasındayız. Bünyemizde stant hostesi, fuar hostesi, yerli ve yabancı model tanıtım hizmetleri, market ve tadım hostesleri, fotomodel gibi ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Ajansu bünyesinde çalışan tüm çalışanlar eğitimli ve alanında tecrübeli profesyonel kişilerdir.

Ajansu olarak her daim sizin memnuniyetinizi önemsiyor ve her türlü organizasyondan tam manasıyla tatmin olmanızı istiyoruz. Satış veya tanıtıma yönelik ne gerekiyorsa planları beraber yapıyor ve size yaratıcı fikirler sunuyoruz. Sıradanın dışına çıkmak, teknolojinin imkanlarından faydalanmak binlerce markanın veya ürünün tanıtıldığı fuarlarda sizin ön plana çıkmanızı sağlayacak bu da işinizde ve sektörünüzde bir adım öne geçmeniz ile sonuçlanacaktır. İstanbul tanıtım ajansı fiyatlarını öğrenmek isteyen değerli müşterilerimiz +90 212 211 55 04 iletişim numarasından günün her saati bizlere ulaşarak projelerini aktardıkları takdirde personelimiz her türlü konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca merkezimize gelerek daha detaylı bilgi almak ve işbirliği yapmak isteyen değerli müşterilerimiz bizlere Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Eski Osmanlı Sk. No:10 adresinden haftanın her günü ulaşabilirler.

Bizi tercih ederek işlerini bir adım öne taşıyan referans markalarımız arasında Türkiye’nin en önde gelen isimleri bulunmaktadır. Bunları websitemiz üzerinde bulunan referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz. Tanıtım ajansı olarak bilinenin aksine asla belli kalıplar içine sığmıyor her yeni işte yeni bir aşk ve yaratıcılık ile projenize odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz firmanızı ve ürününüzü inceleyerek tanıtım çalışmalarının her aşamasında sizleri bilgilendiriyor ve sonuç olarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan bu süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

TOP